CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ankara Baskılı Ambalaj Kağıdı

Ankara Baskılı Ambalaj Kağıdı | Firma Ankara Baskılı Ambalaj Kağıtları | Ankara Baskılı Ambalaj Malzemeleri | Ambalaj Ürünleri| Ankara Ambalaj Kağıdı Fiyatları | Ankara Baskılı Kağıt | Ankara Baskılı Paket Ambalaj Kağıdı | Ankara Ambalaj Kağıdı Fiyatları

Ankara baskılı ambalaj kağıtları restoran vb. işletmelerin sattıkları ürünleri paketleyip müşterilerine sunmak amacıyla kullanılmaktadır. Basım yapılan kağıdın kaliteli olması gereklidir. Ankara ambalaj kağıtlar flekso tekniği ile baskı yapılmaktadır. İlk basımda bobin olarak basılan kağıtlar daha sonralarda müşterilerimizin isteğine göre bölünmektedir.

Ankara ambalaj kağıt çeşitleri beyaz sülfit, naturel sülfit, kraft, şamua kraft, yağlı kağıt, 1. hamurdur. 4 renk ankara flesko basım uygulanan ambalaj kağıtları iş yerlerinizin tanıtımı ve pratik kullanım özelliği ile oldukça fazla tercih edilen ürünlerimizdendir.

 

 

 

Örnekler:

Bir çok gıda sektöründe çalışan ve gıdaların paketlenmesini sağlayan ankara ambalaj kağıtları tanıtımınızı yapmanız logonuzun adınızın veya adres bilgileriniizn daha fazla akılda kalmasını sağlamak için kullanılabilmektedir. Ankara baskılı ambalaj kağıdı Ankara da üretim yapan firmamız kaliteli ve hijyenik koşullarda çalışmaktadır. Ankara ambalaj kağıdı baskı yapan çalışanlarımız işlerini en güzel ve temiz bir şekilde yapmaktadırlar. Ankara baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarını öğrenmek için ambalaj kağıdı isteklerinize göre firma ankara baskılı ambalaj kağıdı fiyatlarında size özel teklifleri değerlendirebilirsiniz. Tüm ankara ambalaj kağıdı fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçin. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara baskılı ambalaj kağıdı, ankara baskılı ambalaj kağıdı fiyatları, ankara baskılı ambalaj kağıdı ankara, ankara ambalaj kağıdı, firma ankara baskılı ambalaj kağıdı, ankara askılı paket ambalaj kağıdı, ankara askılı kese kağıdı, ankara ülfit kağıt, ankara ambalaj kağıdı satın al, kraft ankara ambalaj kağıdı fiyatlarıankara ambalaj kağıdı baskı, ankara ambalaj kağıdı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner