CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ankara Baskılı Pide Kutusu

Ankara  Baskılı Pide Kutusu | Ankara  Pide Kutusu Fiyatları |Ankara Pide Kutusu  |Ankara Pide Kutusu Ölçüleri | Ankara Pide Kutusu İmalatı | Ankara Hazır Pide Kutusu | Ankara Pide Ve Lahmacun Kutusu | Ankara Pide Kutuları | Ankara Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, ankara baklava kutusu, pizza kutusu,ankara lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ankara baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Ankara baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ankara baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ankara baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Ankara pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı ankara pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ankara baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ankara pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ankara baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ankara pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ankara pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara baskılı pide kutusu, ankara pide kutusu fiyatları, ankara pide kutusu imalatı, ankara pide kutusu Ankara, ankara baskılı pide kutusu fiyatları, ankara baskılı ambalajlar, ankara pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner