Ankara Lamine Termal Etiket

Ankara Lamine Termal Etiket | Ankara Lamine Termal Etiket Fiyatları | Ankara Lamine Termal Etiket Nedir | Ankara Lamine Termal Barkod Etiketi | Ankara Termal Etiketler | Ankara Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Ankara lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Ankara lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ankara lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Ankara lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen adana etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda adana termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer adana etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan adana lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Ankara termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Ankara lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Ankara etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Ankara lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Ankara lamine termal etiket nedir? Lamine adana termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel adana lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara lamine etiket, adana termal etiket, adana top etiket, adana ribonsuz baskı, adana baskılı etiket, adana renkli termal etiket, adana lamine termal barkod etiketi, adana kuşe etiket, adana termal etiket boyutları, adana boş etiket, adana termal etiket fiyatları, adana lamine etiketler, adana eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner