Ankara Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Ankara | Ankara Mini Diş Seti | Ankara Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Ankara | Traş Seti | Ankara Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Ankara

kutulu buklet tras seti

Ankara otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri ankara ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  ankara otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Ankara otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Ankara otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti ankara isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları ankara ve ankara kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara traş seti, traş seti fiyatları ankara, ankara buklet traş seti, otel traş setleri ankara, kutulu traş setleri, ankara otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri ankara , kutulu buklet traş seti ankara.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner