Ankara Güvenlik Etiketi

Ankara Güvenlik Etiketi | Ankara Garanti Etiketi | Ankara Güvenlik Etiketleri | Ankara Etiket | Ankara Alarm Etiketi | Ankara Güvenlik Etiketi Fiyat | Ankara Güvenlik Etiketi Nasıl Çıkarılır

guvenlik etiketi

Ankara garanti etiketleri ribon baskıya uygun olup kuvvetli bir yapışkanı sayesinde yapıştırdığınız yerden kaldırmaya kalktığınızda küçük parçalar halinde dağılır ve o yerde kalıntılar bırakır. Bu özelliğinden dolayı teknolojik ürünlerin garantisinin kontrolünde kullanılan ankara güvenlik etiketleri oldukça sağlam ve dayanıklıdır. Firmamız her ebatta kırılgan baskılı etiket veya ankara kırılgan baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Ribon baskıya uygun bir yapıda olan ankara güvenlik etiketi özel bir yapısı vardır. Yapıştıktan sonra bir daha tek parça halinde çıkmayan güvenlik etiketleri genelllikle teknolojik aletlerde garanti etiketi ankara olarak kullanılmaktadır. Kırılgan etiket yapıştırıldıktan sonra çıkartmaya çalıştığınızda küçük parçalar halinde dağılmaktadır ve yapıştırıldıkları yerde iz bırakmaktadır. Bu şekilde etiket ankara kaldırıldığında ürünün garantisi bitmiş olarak kabul edilmektedir.

 

 

Örnekler:

Ankara güvenlik etiketleri istenildiği zaman hologram etiket olarakda üretilebilmektedir. Yapıştırıldığı yerden çıkartılırken farklı özelllikleri ile imha olurlar. Garanti etiketleri söküldüğünde parçalara ayrılırlar. Kırılgan etiketler yapıştırıldığı yerden çıkartıldığında etiketin zemini yapışan yüzeyde kalıcı iz bırakabilir. Güvenlik etiketinde isteğinize göre beyaz etiket üzerine baskı yapılabilmektedir. Detaylı bilgi için ve size özel ankara güvenlik etiketi fiyatları için bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara garanti etiketi, ankara güvenlik etiketi, ankara etiket, ankara kırılgan etiket fiyatları, ankara termal etiket, eko etiket ankara , ankara güvenlik etiket fiyatları, ankara emniyet etiketi, ankara garanti etiketi basımı, kırılgan garanti etiketi ankara.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner