Ankara Chromolux Etiket

Ankara Chromolux Etiket | Ankara Chromolux Etiket Nedir | Ankara Chromolux Etiket Fiyatları | Ankara Chromolux Etiket Baskı | Ankara Kromolüks Etiket | Ankara Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Ankara Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Ankara chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Ankara chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan ankara chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan ankara kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı ankara chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Ankara chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Ankara chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve ankara kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Ankara choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Ankara choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel ankara etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara etiket, ankara etiket fiyatları, ankara barkod etiket fiyatları, ankara baskılı etiket fiyatları, ankara barkod, ankara rulo etiket fiyatları, ankara barkod fiyatları, ankara rulo etiket, ankara yapışkanlı etiket, ankara barkod sistemi, ankara barkod okuyucu, ankara barkod okuyucu fiyatları, ankara koli etiketi, ankara tekstil etiketi, ankara saten etiket, ankara metal etiket, ankara mat pp etiket, ankara mat pe etiket, ankara etiket baskı, ankara mat polietilen etiket, ankara lazer etiket, ankara boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner