CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ankara Baskılı Pasta Kutusu

Ankara Baskılı Pasta Kutuları | Ankara Pasta Kutusu | Ankara Pasta Kutusu Fiyatları | Ankara Baskısız Pasta Kutusu | Ankara Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Ankara Pasta Kutusu Baskılı | Ankara Pasta Kutusu Siparişi | Ankara Baskılı Kutu | Ankara Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Ankara pasta kutusu, ankara baklava kutusu, ankara pizza kutusu, ankara lahmacun kutusu, ankara pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ankara baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Ankara baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Ankara baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı ankara pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Ankara baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Ankara Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Ankara baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için ankara pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel ankara pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara baskılı pasta kutusu, ankara baskılı pasta kutusu fiyatları, ankara pasta kutuları, ankara pasta kutusu fiyatları, ankara pasta kutusu imalatı, ankara baskılı pasta kutusu ve fiyatı, ankara ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner