CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ankara Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı

Ankara Baskılı Çatal Bıçak Kılıfı | Ankara Çatal Bıçak Kılıfı | Ankara Baskılı Çatal Kaşık Ambalajı | Ankara Çatal Kaşık Kılıfı | Ankara Çatal Bıçak Kılıfı Fiyatları | Ankara Çatal & Bıçak Kılıfı | Ankara Çatal Bıçak Kılıfı

catal bicak

Lokanta, restoran, cafe vb. mekanlarda kullanılan mekan tanıtımı ve müşteriye temiz sunum yapmak amacıyla kullanılan ankara çatal bıçak kılıflarında genellikle tek renk baskı yapılmaktadır. İsteğine göre renk seçeneği iki adete artmaktadır. Firmanızın logosu, adı, adresinin bulunduğu reklam yapabildiğiniz şık bir sunum sağlamak amacıyla baskılı çatal bıçak kılıflarını kullanabilirsiniz.

Dışarıda yemeğin hijyen açısından eksiklikleri olduğunu düşünenlerin baskılı kılıfları görüp kullandıktan sonra daha az tereddüt etmeleri sağlanmaktadır. Ankara baskılı çatal ve bıçak kılıfları toplu bir şekilde sipariş edildiğinde daha uygun fiyatlara gelmektedir.

 

 

Örnekler:

Yemek firmalarının servislerde ve paket servislerde temizlik açısından oldukça önemli bir yere sahip olan ankara çatal bıçak kılıfları şimdi firmanıza özel ankara baskılı çatal bıçak kılıfı olarak hizmetinize sunulmuştur. Ankara kağıt çatal bıçak kılıfı içerisine çatal ve bıçak konularak servis edilmektedir. Baskılı çatal kaşık ambalajı daha temiz ve düzgün bir servis yapmanıza yardımcı olacaktır. Ankara çatal bıçak kılıfı fiyatları hakkında bilgi almak için ve ambalajlı ürünlerin siparişi için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara çatal bıçak kılıfı, ankara çatal bıçak kılıfı fiyatları, ankara kağıt çatal bıçak kılıfı, ankara çatal kaşık kılıfı, ankara baskılı çatal bıçak kılıfı, ankara baskılı çatal kaşık ambalajı, ankara çatal kaşıt poşeti, ankara ambalaj kağıdı, ankara baskılı logolu çatal bıçak kılıfı, ankara çatal-bıçak kılıfları, ankara çatal bıçak kılıfı baskılı, ankara ambalajlı ürünler.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner