CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Ankara Baskılı Pizza Kutusu

Ankara Baskılı Pizza Kutusu Fiyatları | Ankara Pizza Kutuları | Ankara Pizza Kutusu Fiyatları | Ankara Pizza Kutusu Ankara | Ankara Pizza Kutusu İmalat | Ankara Pizza Kutusu Ölçüleri | Ankara Pizza Kutusu Fiyatları | Ankara Baskısız Pizza Kutusu | Ankara Pizza Kutusu İmalatı


pizza kutusuGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pizza kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pizza kutusu, ankara baklava kutusu, ankara lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Ankara baskılı pizza kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir.

Ankara baskılı pizza kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Ankara baskılı pizza kutusu üretiminde tre ve ofset baskı türleri kullanılmaktadır. Ankara baskılı kutularda genellikle oluklu mukavva kullanılmaktadır. Pizza kutuları genellikle pizzacı, kebap salonları ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

Ankara baskılı pizza kutuları oldukça kaliteli kartonda sağlık ve kalite koşullarına uygun olarak üretilmişlerdir. Ankara pizza kutuları hijyen koşullarına uygun olarak üretilmiştir. Ankara pizza kutusu ölçüleri pizzaların boyutlarına göre farklı çeşitlerde bulunmaktadır. Ankara askılı pizza kutusu fiyatları ile ankara pizza kutusu fiyatları arasında fazla bir fark bulunmamaktadır. Ankara baskılı pizza kutusu satışı yapan firmamızla ankara baskılı pizza kutusu fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için ve size özel tekliflerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara baskılı pizza kutusu, ankara pizza kutuları, ankara basklı kutular, ankara baskılı pizza kutusu fiyatları, ankara pizza kutusu fiyatları, ankara pizza kutusu imalatı, ankara pizza kutusu Ankara, ankara baskılı pizza kutusu satışı, ankara baskılı ambalajlar.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner