Ankara Mat Polipropilen Etiket

Ankara Mat Polipropilen Etiket | Ankara Pp Etiket | Ankara Mat Etiket | Ankara Mat Polipropilen Etiket Fiyatları | Ankara Polipropilen Ürünler | Ankara Sembol Barkod Etiket | Ankara Mat Pp Etiket | Ankara Barkod Sistemleri | Ankara Mat Polipropilen Pp Etiket

mat polipropilen etiket

Ankara mat polipropilen etiket adında anlaşılacağı üzere mat yüzeye sahip olan plastik bazlı etiket çeşididir. Ankara polipropilen etiketler plastik bazlı olduğu için yırtılmaz, sudan ve nemden etkilenmez. Ankara pp etiketler ribon baskıya ve barkod yazıcı baskısına uygundur. Ankara mat etiketler yüzeylerinin ışığı yansıtmayacağı için üzerine basılan barkod ve karekod okuyucularda daha net bir şekilde okunacaktır. Ankara at polipropilen etiketler genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır.

Ankara mat etiket plastik bazlı etiketlerdendir. Yüzeyi mattır. Plastik bazlı olduğu için oldukça dayanıklıdır sudan ve nemden etkilenmemektedir. Etiketin yüzeyi mat olduğu için yüzeyine iyi baskı yapılabilir ve üzerinde bulunana karekod veya barkodlar okuyucu cihazlarda daha kolay okunabilmektedir. Ankara mat pp etiket ankara opak etiket türlerine göre piyasada fazla kullanılmamaktadır.

 

 

Örnekler:

Mat pp etiketler diğer etiket türlerine göre daha fazla maliyetli olacaktır.  Mat polipropilen etiket plastik bazlı bir etiket olduğu için ressin ribon ile baskıya uygundur. Işığa dayanıklı olduğu için genellikle ışığın fazla olduğu dış mekanlarda kullanılmaktadır. Polipropilen etiketin kullanım alanlarını kısıtlamak pek mümkün değildir. Işığın fazla olduğu dış ortamlarda, kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Etiket çeşitleri ve polipropilen etiket fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara mat etiket, ankara opak pp, ankara mat ppankara boş etiket, ankara termal etiket fiyatları, ankara şeffaf pp, ankara mat polipropilen, ankara etiket, etiket ankara, ribon ankara, karekod okuyucu ankara, polipropilen, ankara polipropilen etiket fiyatları.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner