Ankara Polietilen Opak Etiket

Ankara Polietilen Opak Etiket | Ankara Opak Pe Polietilen Etiket | Ankara Opak Polietilen Etiket | Ankara Opak Etiket | Ankara Opak Etiket Fiyatları | Ankara Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Ankara

polietilen opak etiket

Ankara Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Ankara opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Ankara opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta ankara opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir ankara etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Ankara opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Ankara polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız ankara barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Ankara polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve ankara opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Ankara polietilen etiket, ankara polietilen opak etiket, ankara opak etiket fiyatları, ankara opak etiket, ankara opak polietilen (pe) etiket, ankara sembol etiket, ankara polietilen pe etiket, ankara opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner